Hakkımızda

1962 yılında kurulan firmamız, çeşitli araştırma alanlarında kullanılan cihaz ve sarf malzemeler konusunda en geniş ürün ağına sahip sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin birçok bölgesine sunduğu hizmetler ile bir marka haline gelen e-phmetre yeni teknolojiyi bünyesinde barındıran pH ölçümleri için ideal olarak ürün seçeneklerini en ince ayrıntılarına kadar incelemeniz için görsel ve teknik özellikleri ile yayınlamaktadır. Dünya’nın çeşitli ülkelerinde üretilen bu cihazlar 2 yıl garantili olup, ihtiyaçlarınızda doğru ve güvenilir sonuçlar elde etmenize olanak sağlayacaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin en iyi cihazlar ile araştırmalarını gerçekleştirmeleri için devamlı olarak araştırma içerisindeyiz. Büyük analiz ortamlarında kullanılan tanınmış markaların ürünleri konusunda en özel ürün seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Modern çağın en yeni gelişmelerini, işlemlerinizi kolaylaştıracak şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan ve kendini devamlı yenileyen bir bir anlayışı içerisindeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırırken, memnuniyetlerini ön planda tutuyoruz.

× Whatsapp Destek